Telif Hakları

Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir içerik varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, içerik sitemizden 3 iş günü içinde kaldırılacaktır.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve kaldır prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri,  ”filmvedizikeyfi@gmail.com” mail adreslerinden bize mail atabilirsiniz.

Sitemizde yer alan videolar (Google,Yahoo,Putlocker,Vkontakte… vb) video paylaşım sitelerinde barındırılmaktadır.  Bu sitede sadece paylaşım ve yorumlara yer verilmektedir.

HİÇ BİR FİLM KENDİ SUNUCUMUZDA BULUNMAMAKTADIR.

If there’s a content which disturbs you and whose rights belong to you, please contact with us. We will remove it within 3 days.

English Translation:
All the videos that are involved in our website are added from general video websites like vk.com, mail.ru, etc. For productions whose copyright belongs to you, as long as you make a notice to “info@filmvedizikeyfi.com” email address, relevant production will be removed in 3 workday from our website.

Not: Yukarıda Bulunan Maddeler “Açıkca Beyan” edilmiş olup; filmvedizikeyfi.com Sitemize girerek: Site ile ilgili bütün cari kanunlara, yönetmeliklere ve mevzuata uygun davranacağınızı açıkça kabul, beyan ve taahhüt etmiş bulunmaktasınız.