Afro Samurai (2007 TV Mini-Series) Tüm Bölümler | 480p Türkçe Altyazı HD izle | Film ve Dizi Keyfi - Anime ve Yerli Yabancı Film Fragmanlarını Ücretsiz İzle

Afro Samurai Tüm Bölümler | 480p Türkçe Altyazı HD izle

0

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinİzleyemiyor musunuz ?

Bu videoyu izlemek için şimdilik herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Kaliteyi arttırmak için Tam Ekran butonunun yanında yer alan butonun üstüne gelip 2 nolu seçeneği seçiniz.


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
1.518
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Afro Samurai Tüm Bölümler | 480p Türkçe Altyazı HD izle

İzleyemiyor musunuz ? Bu videoyu izlemek için şimdilik herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Kaliteyi arttırmak için Tam Ekran butonunun yanında yer alan butonun üstüne gelip 2 nolu seçeneği seçiniz.

Açıklama: Alternatif bir gerçeklikte Japonya halen feodal bir yapıyla yönetilmektedir. Aşırı gelişmiş bilim ve tekniğe rağmen sosyal hayat tarihin bu döneminde takılı kalmıştır. Samuraylar, ninjalar ve rahipler; robotlar, cyborglar ve nice uygunsuz yaratımla birlikte Japon topraklarını kana bulamaktadır. Bu tuhaf ve kırılmış gerçeklikte, Afro adında küçük bir çocuk babasının bir düelloda vahşi bir şekilde katledilmesine şahit olur. Efsaneye göre babasının taşıdığı "1 Numara"lı kafa bandı insanlara tanrısal özellikler bahşetmektedir. Ancak, "1 Numara" ile dövüşme hakkı, hiyerarşik olarak, yalnızca "2 Numara"lı kafa bandının sahibine aittir. Afro babasının ölümü ile yeni "1 Numara"nın doğumuna tanıklık eder. Bu andan itibaren yalnızca intikam için yaşayan Afro, kan, vahşet ve yıkım dolu bir yaşamın ardından "2 Numara"lı kafa bandını ele geçirir. Ancak, her kafa bandı sahibine büyük bir lanet yüklemektedir; zira, "1 Numara"ya ulaşabilmenin yolu "2 Numara"yı öldürmekten geçmektedir. Afro, "1 Numara"ya giden yolunda kendi kafa bandına sahip olmak isteyen sayısız rakip ile mücadele etmek zorunda kalacaktır. Afro'yu geride bıraktığı vahşetin de ötesinde bir yıkım beklemektedir.

Tür: A-B Anime Diziler, Afro Samurai, Anime Diziler

Yapım: Japonya,2007,Derek Draper,Yasuyuki Muto,Takashi Okazaki,Tomohiro Yamashita,Christine Yoo,Leo Chu,Eric Garcia

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Fuminori Kizaki

Oyuncular: Samuel L. Jackson Rol: Ninja Ninja,Phil LaMarr Rol: Brother 1,Yuri Lowenthal Rol: Kuma,Greg Eagles Rol: Brother 6,Terrence 'T.C.' Carson Rol: Sword Master,John DiMaggio Rol: Brother 2,Ron Perlman Rol: Justice,S. Scott Bullock Rol: Dharman,Fred Tatasciore Rol: Juzo,Dave Wittenberg Rol: Assassin,Jeff Bennett Rol: Foo,Jason Marsden Rol: Sasuke,Tara Strong Rol: Otsuru,Crystal Scales Rol: Young Afro,Steve Blum Rol: Assassin,Kelly Hu Rol: Okiku,Grey Griffin Rol: Oyuki,John Kassir Rol: Soshun,Liam O'Brien Rol: Kihachi,Dwight Schultz Rol: Assassin 1,James Arnold Taylor Rol: Yashichi

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?