A.D. Police (8 April 1999 – 1 July 1999) Tüm Bölümler | 480p Türkçe Altyazı HD izle | Film ve Dizi Keyfi - Anime ve Yerli Yabancı Film Fragmanlarını Ücretsiz İzle

A.D. Police Tüm Bölümler | 480p Türkçe Altyazı HD izle

0
( Kota Dostu ) A.D. Police 1. Bölüm A.D. Police 2. Bölüm A.D. Police 3. Bölüm FinalYorum yap

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyinİzleyemiyor musunuz ?

Bu videoyu izlemek için şimdilik herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Kaliteyi arttırmak için Tam Ekran butonunun yanında yer alan butonun üstüne gelip 2 nolu seçeneği seçiniz.


Önceki Film <<
Sonraki Film >>
611
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
A.D. Police Tüm Bölümler | 480p Türkçe Altyazı HD izle

İzleyemiyor musunuz ? Bu videoyu izlemek için şimdilik herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Kaliteyi arttırmak için Tam Ekran butonunun yanında yer alan butonun üstüne gelip 2 nolu seçeneği seçiniz.

Açıklama: Yıl 2027, Megatokyo. Henüz Knight Sabers ortaya çıkmamış, Boomer (Android)'lar ve onların peşindeki A.D. Police'e yeni katılmış Leon McNichol ve deneyimli ortağı Jeena Malso (Gina Marceau) animenin kahramanları... Yağmurlu bir gece, Tokyo Polisi bir cinayet mahalinde inceleme yapmaktadır. Polisler, vahşice işlenmiş bu cinayetin failinin bir boomer olabileceğinden düşünmektedirler. Etraftaki diğer birimlere haber verilir ancak anonsdan daha önce boomer onları bulmuştur. Ekipte tek kurtulan, kanlar içindeki genç polis, silahını çeker ve karşısındaki boomera nişan alır. İç çamaşırlarıyla oldukça seksi görünen bu boomer, korkudan titreyen genç polise yaklaşır ve tetiği çekemediği için dalga geçer ve onu tatmin edemeyen erkekleri öldürdüğünü söyler.

Tür: A-B Anime Diziler, A.D. Police

Yapım: 8 Nisan 1999,AIC,Madman Entertainment,ADV Films,Manga Entertainment,TV Tokyo,Anime Network

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: Hitoshi Torigoe

Oyuncular: Sasaki Kenji,Hans Kleif,Hideaki Kurata,Nancy Wilson,Jose Collins,Karen Jordan,Mary Malon,Kyouko Miyano

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?